Oprogramowanie dla salonów

Prowadzenie salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego czy SPA to nie lada wyzwanie. Lista codziennych obowiązków managera nie ma końca, a czas… nie ma co ukrywać – doba mogłaby być nieco dłuższa. Nowe technologie dotarły jednak również do branży beauty i pomagają w wypełnianiu codziennych obowiązków.

Automatyzacja codziennych zadań

Jako właściciel lub menedżer salonu beauty dźwigasz na swoich barkach wiele obowiązków. 

Właśnie dlatego warto rozważyć korzystanie z oprogramowania, które przyspiesza codzienną pracę, a nawet może wyręczyć Cię z niektórych zadań. Wdrożenie takiego rozwiązania sprawi, że zaoszczędzisz dużo czasu, poświęcanego dotąd na rozliczenia, tworzenie raportów z działalności firmy czy telefoniczne potwierdzanie wizyt. 

Takie narzędzie może pomóc także w szukaniu finansowych oszczędności, na przykład ograniczając liczbę zapomnianych wizyt przez wysyłanie automatycznych przypomnień.

Automatyzacja codziennych zadań

Zarządzaj wygodnie i skutecznie

Zadowolony zespół to efektywny zespół – taki, który świetnie wykonuje swoją pracę, a na dodatek zyskuje sympatię klientów. Odpowiednie oprogramowanie to dla salonów kosmetycznych czy fryzjerskich pomoc i w tym aspekcie. 

Elektroniczny grafik tworzy się szybko, można go kopiować, a w razie potrzeb także dowolnie modyfikować. Rozdzielanie zadań i ustalanie priorytetów również jest bardzo łatwe, więc każdy wie, co ma do zrobienia. System ma także wbudowane narzędzia do rozliczania prowizji. Dzięki automatyzacji tego procesu Twoi pracownicy będą czuli, że są traktowani sprawiedliwie.

marketing salonu

Marketing Automatyczny

To narzędzie, które pomoże Ci dbać o trwałość relacji z klientami. Wykorzysta naturalne okazje do kontaktu i we właściwym czasie automatycznie roześle do nich odpowiednie wiadomości.

kontrola magazynu

Kontrola magazynu

Ta funkcja pozwoli Ci kontrolować stany magazynowe i unikać przykrych niespodzianek w postaci nieoczekiwanych braków. Oszczędzisz czas dzięki generowanej automatycznie liście zakupów.

bony podarunkowe

Bony podarunkowe

Sprzedaż bonów to dobry sposób na przyciągnięcie klientów. Dzięki tej funkcji oprogramowania SPA, salony barberskie czy kosmetyczne radzą sobie bez problemu z ich ewidencją i rozliczaniem.

W trosce o klientów

Dziś klienci mają znacznie wyższe oczekiwania, niż jeszcze kilka lat temu. Innowacyjne rozwiązania pomogą Ci sprostać ich wymaganiom, a Tobie przy okazji ułatwią pracę. 

Oprogramowanie dla salonów fryzjerskich i innych gabinetów beauty daje dostęp do systemu rezerwacji online. Dzięki niemu Twoi klienci będą mogli wygodnie umawiać się na wizyty przez internet – całkowicie samodzielnie, o każdej porze i z dowolnego urządzenia. W budowaniu relacji pomoże Ci też Program Lojalnościowy.

Wygodne rezerwowanie wizyt w salonie
Spokojne zarządzanie salonem

Pełna kontrola

Prowadzenie własnego biznesu często negatywnie wpływa na życie prywatne, warto więc szukać rozwiązań, które pomogą tego uniknąć. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań możesz bez obaw zrobić sobie wolne czy wyjechać na urlop, bo w razie potrzeby, masz stały wgląd w sytuację w salonie.

Oprogramowanie dla salonów Versum działa w tzw. “chmurze”, więc możesz się zalogować z każdego urządzenia z dostępem do internetu. To rozwiązanie daje duża swobodę i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych danych.