Poznaj program dla fizjoterapeutów

Program do zarządzania gabinetem fizjoterapeutycznym wspiera właściciela i pracowników w codziennej pracy – od obowiązków organizacyjnych po kwestie związane z obsługą pacjentów. Pomaga w planowaniu czasu i przechowywaniu elektronicznej dokumentacji medycznej. Pracując z tego typu systemem, można więcej czasu poświęcić pacjentom.

fizjoterapeuta korzystający z oprogramowania
Baza wiedzy

Baza wiedzy

Baza pacjentów i elektroniczna dokumentacja medyczna wraz z indywidualnymi kartami przydadzą Ci się w codziennej pracy. Możesz w nich gromadzić informacje o osobach odwiedzających Twój gabinet, takie jak dane kontaktowe, przebieg leczenia i zalecenia. Do karty pacjenta można także dołączyć potrzebne dokumenty.

komunikacja z pacjentami

Komunikacja z pacjentami

Automatyczne potwierdzanie wizyt to przydatna funkcja. Na 24 godziny przed umówionym terminem aplikacja dla fizjoterapeutów wysyła do pacjenta krótką wiadomość SMS lub e-mail, co zmniejsza ryzyko, że zapomni on o wizycie. Program umożliwia także wysyłanie tzw. wiadomości masowych.

Raporty z działalności firmy

Raporty z działalności firmy

Oprogramowanie dla fizjoterapeutów pomaga także czuwać nad dobrą kondycją firmy. Przygotowuje statystyki i zestawienia dotyczące różnych aspektów działalności gabinetu – na przykład sprzedaży produktów, efektywności pracowników czy powracalności klientów. To pozwala na lepszą kontrolę.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Dane Twoich pacjentów muszą być bezpieczne. Program do zarządzania gabinetem fizjoterapeutycznym działa w zgodzie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych i RODO. Odciąża Cię to w kwestii aktualizacji zabezpieczeń czy robienia kopii zapasowych.

Oprogramowanie dla fizjoterapeutów powinno usprawniać Twoją pracę i funkcjonowanie firmy. Korzystając z takiego wsparcia łatwiej Ci będzie rozwijać biznes i dbać o pacjentów. Zaoszczędzisz też sporo czasu. Wypróbuj system Versum za darmo i poznaj wszystkie jego możliwości.