Aleksandra Dworska

Absolwentka czterech kierunków studiów, m.in. doradztwa, coachingu i PR-u. W miejscach beauty pomaga kreować nowe zasoby, optymalizuje koszty oraz znajduje elementy wyróżniające biznes. Kilkuletnie doświadczenie w branży beauty pozwala jej wdrażać innowacyjne rozwiązania, które z sukcesami wprowadza do salonów. Dzięki temu pomaga im lepiej i efektywniej prosperować oraz osiągać spektakularne sukcesy. Zwraca uwagę przede wszystkim na dbałość o detale, dzięki którym można osiągać efekty WOW.

Autorka Beauty Booka stworzonego z myślą o właścicielach miejsc beauty, którzy poszukują szybkich i sprawdzonych rozwiązań podnoszących jakość usług. Aktualnie realizuje swój autorski projekt #BeautyCheck, odwiedzając ekskluzywne obiekty beauty na terenie całego kraju.

Angażując się w dany projekt, Aleksandra zamienia panujący chaos w dobrze działający system. Udowodniła to, otwierając od podstaw SPA oraz organizując ekskluzywne wydarzenia dla ponad 30 000 osób, m.in. Granturismo czy Passion for Watches. Na swoim koncie ma również wystąpienia przed tysięczną publicznością. Uważa, że jej największym atutem jest pasja połączona z nieograniczoną motywacją do działania tu i teraz.

Więcej o realizowanych projektach na stronie: http://aleksandradworska.pl/.