Ewa Nickel

Ekspert w dziedzinie usług prozdrowotnych, rekreacyjnych, SPA & wellness oraz beauty. Swoje doświadczenie budowała od ponad 20 lat, zaczynając od szkoły kosmetycznej, przez studia na Wydziale Zarządzania i Marketingu WSZiB w Krakowie, a potem jako członek zarządu oddziału niemieckiej spółki produkującej sprzęt SPA & wellness oraz menedżer spółki produkującej i dystrybuującej urządzenia na rynek beauty oraz SPA & wellness.

Ostatnio przez 6 lat kierowała krakowskim oddziałem firmy Nova Group – lidera na rynku SPA & wellness. W tej firmie była odpowiedzialna za kompleksową obsługę inwestycji SPA w obiektach hotelowych o standardzie 4- i 5-gwiazdkowym, m.in. takich jak Hotel Mercure **** Krynica-Zdrój Resort & Spa, Hotel Bania **** Thermal & Ski, Hotel Czarny Groń **** czy Malinowy Dwór Hotel Medical Spa ****. Zajmowała się również opracowywaniem dokumentacji przetargowych dla inwestycji finansowanych ze środków UE oraz budżetu państwa.

Aktualnie jako właścicielka firmy Nickel Consulting przygotowuje unikalne koncepcje obiektów o profilu prozdrowotnym oraz SPA & wellness. Ściśle współpracuje z architektami, specjalistami z branży fitness, fizjoterapeutami. Jest zapraszana na wykłady eksperckie, m.in. w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz w Bielskiej Szkole Wyższej w Bielsku-Białej. Uczestniczyła również w projekcie opracowania nowoczesnego programu stażu w zakresie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych na rynku SPA. Jest autorką publikacji w wydawnictwach branżowych, takich jak „Hotelarz”, magazyn „Eden”, „LNE” i „Beauty Inspiration”.