Monika Kasperczyk

Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Współpracowała zarówno z dużymi markami o światowym zasięgu, jak i z małymi firmami oraz początkującymi start-upami.

Jest absolwentką marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych z zakresu strategicznego komunikowania i public relations w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Ponadto studiowała marketing w Bordeaux Business School we Francji oraz zarządzanie projektami w Sydney w Australii.

Od 2009 roku prowadzi agencję Cardamom specjalizującą się w doradztwie strategicznym, budowaniu wizerunku, projektach eventowych i public relations.

Jako konsultant marketingowy współpracuje z Versum – niemal od początku działalności tej firmy. Jest współtwórcą i koordynatorem Akademii Versum.

Prywatnie pasjonatka podróży. Odwiedziła ponad 40 krajów na świecie, ma za sobą również 13-miesięczną, indywidualną podróż dookoła świata. Mieszkała i pracowała we Francji, Irlandii, Nowej Zelandii i niedawno w Australii.