Nasi eksperci

Monika Dudek

Specjalistka i pasjonatka marketingu internetowego z ponad 5-letnim doświadczeniem. Obecnie Performance Manager w firmie FreshMail. W swojej karierze prowadziła płatne kampanie za pomocą platform reklamowych Facebook Ads, Google Ads, Instagram, Twitter, LinkedIn, kierowane na polski oraz zagraniczne rynki. Koordynowała, planowała i analizowała działania reklamowe w internecie, promujące projekty marketingowe oraz produkty z wielu branż m.in.…... Czytaj dalej »

Monika Lipa

Kosmetyczka, masażystka oraz technik sterylizacji medycznej. Swoją wiedzą dzieli się w artykułach oraz podczas konferencji branżowych. Ekspertka portalu Gabinet od zaplecza, pomysłodawczyni książki sterylizacji, ułatwiającej dokumentację procesu w gabinetach kosmetycznych. W styczniu 2018 r. zdobyła tytuł Eksperta na konferencji Beauty Meeting. Prowadzi własny gabinet w rodzinnym mieście – Bielawie.... Czytaj dalej »

Karolina Łużniak

Absolwentka Dziennikarstwa oraz Komunikacji Wizerunkowej. Doświadczony specjalista ds. marketingu treści, copywriter i szkoleniowiec. Autorka i prowadząca Versum Tips - poradnikowej serii wideo na temat skutecznego prowadzenia i promowania salonów urody. Obecnie działa w zespole marketingu, gdzie zajmuje się właśnie content marketingiem. Na co dzień współtworzy najróżniejsze kampanie marketingowe, poszukując kreatywnych rozwiązań i coraz to nowych…... Czytaj dalej »

Klaudia Gawlas

Doświadczony szkoleniowiec, od lat związany z marketingiem internetowym. Przygotowała już kilkadziesiąt profesjonalnych webinarów Versum, podczas których dzieli się swoim doświadczeniem oraz wiedzą z zakresu marketingu i reklamy. Śledzi sytuację w branży, analizuje potrzeby biznesów beauty i szuka najlepszych rozwiązań, które pomagają rozwijać salony - aby później przekazać je uczestnikom swoich szkoleń. Swoją karierę zawodową rozpoczęła…... Czytaj dalej »

Aleksandra Dworska

Absolwentka czterech kierunków studiów, m.in. doradztwa, coachingu i PR-u. W miejscach beauty pomaga kreować nowe zasoby, optymalizuje koszty oraz znajduje elementy wyróżniające biznes. Kilkuletnie doświadczenie w branży beauty pozwala jej wdrażać innowacyjne rozwiązania, które z sukcesami wprowadza do salonów. Dzięki temu pomaga im lepiej i efektywniej prosperować oraz osiągać spektakularne sukcesy. Zwraca uwagę przede wszystkim…... Czytaj dalej »

Magdalena Daniłoś

CEO w OFFON Agency, ekspert w zakresie komunikacji wideo marketingowej. Niegdyś dziennikarz, następnie praktyk marketingu. Swoje doświadczenie zdobywała realizując przez ponad 10 lat projekty z obszaru komunikacji wideo oraz digital marketingu. Szkoleniowiec, wykładowca akademicki oraz opiekun merytoryczny studiów podyplomowych na kierunku „Marketing Internetowy” Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Autorka książki pt. „Video marketing nie tylko na…... Czytaj dalej »

Marcin Dębski

Projektant z wieloletnim doświadczeniem. Niemal od początku istnienia Versum projektuje wizję produktu doskonałego z naciskiem na interfejs i doświadczenia użytkownika. Odpowiada także za jakość i spójność wizerunku marek Versum i Moment. W swoich projektach zawsze poszukuje rozwiązań prostych i funkcjonalnych. Uważa, że celem projektowania jest rozwiązywanie problemów użytkowników i właśnie tym kieruje się podczas tworzenia…... Czytaj dalej »

Marcin Gnat

Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 12 lat związany ze światem mediów cyfrowych. Obecnie zajmuje się marketingiem i mediami społecznościowymi we FreshMailu. Doświadczenie zdobywał, pracując w Interii i Onecie, a następnie przez prawie cztery lata tworzył własną agencję informacyjną Blitznews.pl, świadcząc usługi firmom takim jak Grupa Onet czy Empik. Od czterech lat aktywnie zaangażowany…... Czytaj dalej »

Żaneta Stanisławska

Wykładowca akademicki, specjalistka branży beauty, politolog, pedagog, trener biznesu, szkoleniowiec z zakresu makijażu permanentnego i mikropigmentacji medycznej, członkini SPCP (Society of Permanent Cosmetic Professionals) USA. Należy do Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Jako prelegentka uczestniczyła w wielu konferencjach, seminariach i pokazach. Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu i zarządzania w placówkach beauty & SPA. Przekazuje swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe w…... Czytaj dalej »

Joanna Janowicz

Doradca biznesowy. Ekspert komunikacji interpersonalnej. Trener rozwoju. Pomaga właścicielom i kadrze zarządzającej w zwiększaniu wartości firm poprzez efektywną komunikację zewnętrzną, wewnętrzną oraz personal branding. Pracuje na trzech rynkach: polskim, angielskim i włoskim. Laureatka nagrody PRoton „Teraz Polska” oraz Złotych Spinaczy, nominowana do tytułu Człowieka Roku magazynu „BRIEF” za osiągnięcia w dziedzinie komunikacji i marki. Autorka…... Czytaj dalej »

Justyna Bielenda

Justyna Bielenda - Trener psychologii w biznesie, Sprzedaży, HR, Komunikacji, Kreatorka marki, Psychotraumatolog, Seksuolog, Coach ICF, Trener Mentalny. 25 lat doświadczenia w pracy z Liderami różnych branż w tym branży Beauty, na co dzień pomaga właścicielom firm w zarządzaniu biznesem. Założycielka Beauty Coach Academy, autorka kursów online z zarządzania w tym "Demakijaż Twojego Biznesu -…... Czytaj dalej »

Grzegorz Maciaszek

Założyciel i dyrektor zarządzający MedLegalis Sp. z o.o., firmy zajmującej się opieką prawną i ubezpieczeniową kosmetologów. Autor wielu artykułów dotyczących bezpieczeństwa prawnego i ubezpieczeniowego gabinetów kosmetycznych. Współtwórca jednego z pierwszych na polskim rynku ubezpieczeń OC dedykowanego branży beauty.... Czytaj dalej »

Katarzyna Raiter-Łuksza

Manager marki Moment.pl w Versum. Specjalizuje się w komunikacji w social media, influencer marketingu i kreowaniu wizerunku w sieci. Realizowała projekty, które zdobywały nagrody i wyróżnienia branżowe w ramach konkursów: Złote Spinacze, Impactor czy Kampania Społeczna Roku. Ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pasjonatka zdrowego stylu życia i podróży. ... Czytaj dalej »

Ewa Nickel

Ekspert w dziedzinie usług prozdrowotnych, rekreacyjnych, SPA & wellness oraz beauty. Swoje doświadczenie budowała od ponad 20 lat kierując firmami produkującymi sprzęt SPA & wellness. Aktualnie prowadzi własną firmę konsultingową, wykłada w szkołach wyższych oraz dzieli się wiedzą na łamach magazynów branżowych. ... Czytaj dalej »

Elżbieta Kruk

Doświadczona menedżer rozwoju sprzedaży z wieloletnią praktyką w globalnej korporacji (branża kosmetyczna). Ma również doświadczenie jako trener biznesu w obszarach rozwoju kompetencji sprzedażowych, zarządzania sprzedażą oraz rozwoju osobistego. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu obsługi klienta oraz sprzedaży... Czytaj dalej »

Anna Urbańska

Master trener STRUCTOGRAMU® – metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie naprawdę poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami oraz przed innymi. Należy do nielicznej na świecie grupy neurocaochów. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 10 tysięcy osób.... Czytaj dalej »

Anna Wydra-Nazimek

Magister kosmetolog, specjalistka ds. marketingu w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group, działającej w obszarze marketingu produktów i usług kosmetycznych. Współpracuje z producentami i dystrybutorami kosmetyków, sklepami internetowymi oraz gabinetami kosmetycznymi i fryzjerskimi. ... Czytaj dalej »

Renata Zielezińska

Z branżą urodową związana od 2007 roku. Dziennikarka i autorka wielu tekstów o motywacji, zdrowiu, urodzie i pielęgnacji. Młoda, energiczna, pomysłowa i niebojąca się wyzwań właścicielka i redaktor prowadząca portalu o zdrowiu, urodzie i sporcie TrustedCosmetics.pl.... Czytaj dalej »

Monika Kasperczyk

Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Współpracowała zarówno z dużymi markami jak i z początkującymi start-upami. Prowadzi własną agencję marketingową. Od kilku lat, jako konsultant, współpracuje z Versum. ... Czytaj dalej »

Łukasz Dębski

Od 8 lat związany zawodowo z obszarem nowych mediów. Pracował w Agencji 121PR i w firmie Socializer, gdzie tworzył strategie obecności marki w social mediach, zajmował się analizami, raportami oraz kontaktem z liderami opinii. Aktywny trener w dziedzinie social mediów, ma na swoim koncie ponad 600 godzin szkoleń.... Czytaj dalej »

Marta Fiłoń

Trener z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oraz zarządzania pracownikami w salonach urody i spa. Specjalizuje się w rozwiązaniach zwiększających efektywność i sprzedaż. Współpracuje z Polskim Instytutem Spa i Wellness oraz wydawnictwem Spa Inspirations.... Czytaj dalej »

Joanna Klonowska

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie, wykładowca akademicki, autorka publikacji naukowych oraz właścicielka i menedżer salonu kosmetologicznego.... Czytaj dalej »

Ewa Mielcarek

Dziennikarka, absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2008 roku pracuje w redakcji kwartalników „Estetica Polska” i „art of BEAUTY”.... Czytaj dalej »

Joanna Wójcik

Content Manager we FreshMail, ekspertka w zakresie marketingu usług dla kobiet. Odpowiada za tworzenie treści edukacyjnych, a jako wielbicielka nowych mediów i społeczności internetowych prowadzi z nimi komunikację w imieniu firmy.... Czytaj dalej »

Aleksandra Lechwar-Szwarc

Aleksandra Lechwar-Szwarc – praktyk marketingu z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w zarządzaniu jednymi z największych marek na polskim rynku. Zajmowała się także wsparciem sprzedaży w tzw. marketingu handlowym. ... Czytaj dalej »

Agnieszka K.

Autorka lekcji prosi o anonimowość.... Czytaj dalej »

Tomasz Giemza

Specjalista SEO i SEM w jednej z krakowskich agencji interaktywnych, gdzie pomaga klientom osiągnąć zaplanowane cele za pomocą marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Certyfikowany specjalista Google AdWords oraz Google Analytics.... Czytaj dalej »

Małgorzata Dziubała

Małgorzata Dziubała – praktyk marketingu z ponad 15-letnim doświadczeniem w największych korporacjach międzynarodowych. Autorka wielu artykułów i poradników marketingowych. Wspólnie z Aleksandrą Lechwar-Szwarc prowadzi Kreatywny Butik ONE.... Czytaj dalej »

Małgorzata Szcześniak

Absolwentka polonistyki, edytorstwa i dziennikarstwa oraz marketingu internetowego. Autorka dziewięciu książek i kilkudziesięciu artykułów dotyczących zarządzania oraz branży hair & beauty. Laureatka stypendium z literatury przyznawanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.... Czytaj dalej »

Filip Kłodawski

Campaign Optimization Manager, FreshMail. Odpowiada m.in. za przygotowywanie strategii dla kluczowych klientów, pisanie tekstów, edukację z zakresu e-mail marketingu i systemu FreshMail, jest także prelegentem podczas wielu wydarzeń branżowych. ... Czytaj dalej »

Ewa Góra-Zastawny

Od 7 lat związana z branżą beauty. Instruktorka nordic walking i kinezygerontoprofilaktyki. Masażystka. Trener i egzaminator Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych w dziedzinie e-marketingu. ... Czytaj dalej »

Iwona Marhulets

Edukator z 23 letnim doświadczeniem, doradca biznesowy oraz coach. W branży hair&beauty pracuje od 2007 roku. Doradza klientom jak prowadzić salon, a podczas sesji coachingowych wspiera ich w osiąganiu wyznaczonych celów.... Czytaj dalej »

Elżbieta Wodo-Zacharek

Adwokat, partner w kancelarii Wodo i Partnerzy Pustelnik-Jaźwiec, Śmigielski, Wodo-Zacharek, Zacharek i Zaleska Adwokacka Spółka Partnerska. Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Łódzkim.... Czytaj dalej »