Nasi eksperci

Ewa Nickel

Ekspert w dziedzinie usług prozdrowotnych, rekreacyjnych, SPA & wellness oraz beauty. Swoje doświadczenie budowała od ponad 20 lat kierując firmami produkującymi sprzęt SPA & wellness. Aktualnie prowadzi własną firmę konsultingową, wykłada w szkołach wyższych oraz dzieli się wiedzą na łamach magazynów branżowych. ... Czytaj dalej »

Elżbieta Kruk

Doświadczona menedżer rozwoju sprzedaży z wieloletnią praktyką w globalnej korporacji (branża kosmetyczna). Ma również doświadczenie jako trener biznesu w obszarach rozwoju kompetencji sprzedażowych, zarządzania sprzedażą oraz rozwoju osobistego. Zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu obsługi klienta oraz sprzedaży... Czytaj dalej »

Anna Urbańska

Master trener STRUCTOGRAMU® – metody rozwojowo-edukacyjnej, dzięki której ludzie naprawdę poznają siebie i mogą być krok przed swoimi zachowaniami oraz przed innymi. Należy do nielicznej na świecie grupy neurocaochów. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 10 tysięcy osób.... Czytaj dalej »

Anna Wydra-Nazimek

Magister kosmetolog, specjalistka ds. marketingu w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group, działającej w obszarze marketingu produktów i usług kosmetycznych. Współpracuje z producentami i dystrybutorami kosmetyków, sklepami internetowymi oraz gabinetami kosmetycznymi i fryzjerskimi. ... Czytaj dalej »

Renata Zielezińska

Z branżą urodową związana od 2007 roku. Dziennikarka i autorka wielu tekstów o motywacji, zdrowiu, urodzie i pielęgnacji. Młoda, energiczna, pomysłowa i niebojąca się wyzwań właścicielka i redaktor prowadząca portalu o zdrowiu, urodzie i sporcie TrustedCosmetics.pl.... Czytaj dalej »

Monika Kasperczyk

Marketingowiec z ponad 10-letnim doświadczeniem w zawodzie. Współpracowała zarówno z dużymi markami jak i z początkującymi start-upami. Prowadzi własną agencję marketingową. Od kilku lat, jako konsultant, współpracuje z Versum. ... Czytaj dalej »

Łukasz Dębski

Od 8 lat związany zawodowo z obszarem nowych mediów. Pracował w Agencji 121PR i w firmie Socializer, gdzie tworzył strategie obecności marki w social mediach, zajmował się analizami, raportami oraz kontaktem z liderami opinii. Aktywny trener w dziedzinie social mediów, ma na swoim koncie ponad 600 godzin szkoleń.... Czytaj dalej »

Marta Fiłoń

Trener z zakresu sprzedaży i obsługi klienta oraz zarządzania pracownikami w salonach urody i spa. Specjalizuje się w rozwiązaniach zwiększających efektywność i sprzedaż. Współpracuje z Polskim Instytutem Spa i Wellness oraz wydawnictwem Spa Inspirations.... Czytaj dalej »

Joanna Klonowska

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie, wykładowca akademicki, autorka publikacji naukowych oraz właścicielka i menedżer salonu kosmetologicznego.... Czytaj dalej »

Ewa Mielcarek

Dziennikarka, absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Od 2008 roku pracuje w redakcji kwartalników „Estetica Polska” i „art of BEAUTY”.... Czytaj dalej »

Joanna Wójcik

Content Manager we FreshMail, ekspertka w zakresie marketingu usług dla kobiet. Odpowiada za tworzenie treści edukacyjnych, a jako wielbicielka nowych mediów i społeczności internetowych prowadzi z nimi komunikację w imieniu firmy.... Czytaj dalej »

Aleksandra Lechwar-Szwarc

Aleksandra Lechwar-Szwarc – praktyk marketingu z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w zarządzaniu jednymi z największych marek na polskim rynku. Zajmowała się także wsparciem sprzedaży w tzw. marketingu handlowym. ... Czytaj dalej »

Agnieszka Kühl

Wprowadziła na polski rynek niemiecką firmę Dr. Baumann Cosmetic GmbH. Prowadzi seminaria, wykłada w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Pracuje nad budową firmy holdingowej z konceptem franczyzowym oraz nad własną szkołą kosmetyczną.... Czytaj dalej »

Tomasz Giemza

Specjalista SEO i SEM w jednej z krakowskich agencji interaktywnych, gdzie pomaga klientom osiągnąć zaplanowane cele za pomocą marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Certyfikowany specjalista Google AdWords oraz Google Analytics.... Czytaj dalej »

Małgorzata Dziubała

Małgorzata Dziubała – praktyk marketingu z ponad 15-letnim doświadczeniem w największych korporacjach międzynarodowych. Autorka wielu artykułów i poradników marketingowych. Wspólnie z Aleksandrą Lechwar-Szwarc prowadzi Kreatywny Butik ONE.... Czytaj dalej »

Małgorzata Szcześniak

Absolwentka polonistyki, edytorstwa i dziennikarstwa oraz marketingu internetowego. Autorka dziewięciu książek i kilkudziesięciu artykułów dotyczących zarządzania oraz branży hair & beauty. Laureatka stypendium z literatury przyznawanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.... Czytaj dalej »

Filip Kłodawski

Campaign Optimization Manager, FreshMail. Odpowiada m.in. za przygotowywanie strategii dla kluczowych klientów, pisanie tekstów, edukację z zakresu e-mail marketingu i systemu FreshMail, jest także prelegentem podczas wielu wydarzeń branżowych. ... Czytaj dalej »

Ewa Góra-Zastawny

Od 7 lat związana z branżą beauty. Instruktorka nordic walking i kinezygerontoprofilaktyki. Masażystka. Trener i egzaminator Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych w dziedzinie e-marketingu. ... Czytaj dalej »

Iwona Marhulets

Edukator z 23 letnim doświadczeniem, doradca biznesowy oraz coach. W branży hair&beauty pracuje od 2007 roku. Doradza klientom jak prowadzić salon, a podczas sesji coachingowych wspiera ich w osiąganiu wyznaczonych celów.... Czytaj dalej »

Elżbieta Wodo-Zacharek

Adwokat, partner w kancelarii Wodo i Partnerzy Pustelnik-Jaźwiec, Śmigielski, Wodo-Zacharek, Zacharek i Zaleska Adwokacka Spółka Partnerska. Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Łódzkim.... Czytaj dalej »